Vera Gelinlik, Aksaray Gelinlik’te Yapay Zeka Dönemi


Son zamanlarda güzel çıkış yakalayan firmalardan birisine örnek olarak gösterebileceğimiz gelinlik mağazası Vera Gelinlik, gelinlik üzerine önemli bir marka haline geldi.

Konya, Kayseri, Niğde ve Nevşehir‘e oldukça yakın olmasından dolayı Aksaray’ı seçen Vera Gelinlik; çeşitli çalışmalarıyla kendi bölgesi İç Anadolu bölgesinde aranılan bir mağaza.

Yapay Zeka Sistemi

Gelin adayının fiziksel özelliklerini girdikleri sistem ilgili aday için en doğru 3 modeli buluyor. Dünya gelinlik piyasasında olmayan bu uygulama sayesinde Vera Gelinlik, gelin adayı için en doğru gelinliği bulabiliyor. Bu doğruluk oranı ile muhtemelen dünyada çok az rakibi vardır.

gelinlik yapay zeka
Vera Gelinlik, Aksaray Gelinlik'te Yapay Zeka Dönemi 35

Yapay zeka sistemi Android üzerinde geliştiriliyor ve 2. versiyonu hazırlanıyor. İlgili 2. versiyonda gelin adayının bir kaç ayırıcı temel kişiliksel değişkeninide hesaplayacaklar. Bu şekilde en doğru gelinliği bulma konusunda rakipsiz olabilirler.

Geliştirdikleri Yapay Zeka algoritması sayesinde kendi civar şehirlerde de oldukça popülerler. Bu konuda kendilerine güveniyorlar ve kadroları da Yapay Zeka konusunda yetişmiş bir bilgiye sahip.

Yapay Zeka ile ilgli geliştirmelerini Asuman.net olarak yakından takibimize devam ediyoruz. Gelişmeleri buradan sizlerle paylaşıyor olacağız.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
2
love
lol lol
1
lol
omg omg
1
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir