TurkNet ile 1 Ay Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?


Ücretsiz İnternet Kodu:
LGA14HN58RSK

TurkNet uzun zamandır Türkiye’de hizmet veren internet servis sağlayıcısıdır. Rakiplerinin taahhüt gibi müşterileri zorunlu şekilde bağlayan bir sözleşmeleri bulunmuyor. Keyfiniz ne zaman isterse ozaman Turk Net internetini kullanmayı bırakabilirsiniz. Üstelik Edevlet üzerinden bir tıklama ile ayrılabilirsiniz.

TurkNet’de kafanızı karıştıracak paketler bulunmamakta tek paket tek fiyat ve sınırsız kota bulunmaktadır. Üstelik yapılan araştırmalara göre TurkNet en hızlı internet seçilmiştir.

Turknet 1 Ay Bedava İnternet Referans kodu ile sizde bir ay ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Aşağıdaki kodu arkadaşını getir referans bölümüne yapıştırın.

Bedava İnternet Numarası:
LGA14HN58RSK

Başka operatörden geldiğimde, 120 TL’ye kadar cayma bedelinden nasıl yararlanırım?

Başka bir operatörden TurkNet’e geçiyorsanız, cayma bedelinizi 120 TL’ye kadar biz karşılıyoruz. Kampanyamız hem veri (internet) hem de ses (telefon) hizmeti taahhüt cayma bedelini kapsıyor. Bunun için tek yapmanız gereken TurkNet’e abone olduktan sonra eski operatörünüzün size çıkardığı taahhüt bozma faturanızın aslını ya da kopyasını Online İşlemler‘den yüklemek veya 0 212 216 55 60’ya faks çekerek  bize göndermek. Fatura ibrazını takiben gerekli kontrol yapıldıktan sonra, size 6 ay için ayda 20 TL’ye kadar indirim sağlayacağız ve böylece 120 TL’ye kadar indirimden yararlanacaksınız.

Ücretsiz İnternet Kodu:
LGA14HN58RSK

Arkadaşlarımı TurkNet’e nasıl davet ederim?

TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de, arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Arkadaşlarınızı davet etmek için Online İşlemler‘e girerek sol taraftaki menüde bulunan “Arkadaşını Getir” başlığına tıklayın. Buradan arkadaşlarınızı e-posta adreslerini girerek hemen TurkNet’e davet edebilirsiniz. Ya da dilerseniz direkt bu sayfadan size özel davet kodunun yer aldığı linke ulaşabilirsiniz. Arkadaşlarınız bu linke tıklayarak sizin referansınızla TurkNet’e hemen üye olabilir. Daha çok ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için bu linki dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinde sizin için bir metin de yazdık. Metin yazmakla uğraşmak istemiyorsanız bizim hazırladığımız metni kullanarak arkadaşlarınıza e-posta gönderebilirsiniz. Hatta, buradan kampanya linkinizi direkt olarak Facebook ve Twitter üzerin paylaşmanız da mümkün.

Ayrıca Buna Bakın  Büyük Kalçaları Gizleyen Elbise Önerileri

Hediye kullanım haklarınızı kazanmanız için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’e ilk faturalarını ödemesi gerekiyor—bir de tabii sizin bize borcunuz olmaması. Biraz daha açalım: Davet ettiğiniz kişi sizin “Arkadaşını Getir” kodunuz ile TurkNet’li olup kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra faturası gelir. Bu faturayı son ödeme tarihi geçmeden ödemeli ki hem siz hem de arkadaşınız hediye ayını kullanabilsin. 

Online İşlemler üzerindeki “Arkadaşını Getir” sayfası üzerinde davetlerinizin ne durumda olduğunu da görebilirsiniz. Listedeki arkadaşlarınızdan faturasını ödemediği için ya da belgelerini göndermediği için sizi bekletenler varsa, nazikçe (ya da samimiyet düzeyinize bağlı olarak daha az nazikçe) hatırlatabilirsiniz. Bize bir başkasına önerecek kadar güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Kampanya hakkında detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Kampanya Kullanım Şartları

1.Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan faturalarını son ödeme tarihi geçmeden ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuzun olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!

2.Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.

3.Kampanya şartları yerine getirildiği takdirde hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı birer ay hediye internet kazanır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.

4.Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.

5.Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

Arkadaşını Getir Kampanyasında İndirim Süreci

1.Kampanya şartları yerine getirilip getirilmediği ile ilgili inceleme yapılır ve olumlu sonuçlandığı takdirde hem davet eden hem de davet edilen kullanıcı birer ay hediye internet hakkı kazanır.

2.İndirimin yansıtılacağı aya kadar herhangi bir şekilde hizmet sonlandırılırsa (hizmetin başka bir adrese naklinin gerçekleşememesi sebebiyle fesih olması dahil) TurkNet’e davet eden ve edilen abonelere herhangi bir indirim sağlanmaz.

Ayrıca Buna Bakın  Kaju Fıstığının Faydaları Nelerdir

Engelliyim, Online İşlemler’den hayatımı kolaylaştıracak hangi işlemleri yapabilirim?

Online İşlemler ve Mobil Uygulama üzerinden hayatınızı kolaylaştıran aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.​

 • ​​Taleplerinizi, şikayetlerinizi ve internet arızalarını bildirebilir, canlı destek almak için talep iletebilirsiniz.
 • İnternet ve telefon kullanım bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
 • Aboneliğe ait faturalarınızı görüntüleyebilir, e-posta ile gönderebilirsiniz.
 • Fatura gönderim tercihi değiştirilebilirsiniz.
 • Fatura ödemelerinizi kredi kartı ile online olarak gerçekleştirebilir ve otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
 • Tüm ödeme noktaları hakkında bilgi alınabilirsiniz.
 • Paket, tarife değişikliği ve paket yükseltme, alçaltma işlemleri yapabilirsiniz.
 • Kişisel bilgilerinizi, fatura adresinizi, ödeme ve şifre bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.
 • Tüketici Şikayeti talebi oluşturabilirsiniz.
 • Güvenli İnternet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Modem kurulum videolarına ulaşılabilirsiniz.
 • Jpeg, Pdf formatında dosya paylaşımı yapabilirsiniz.
 • Nakil başvurusu yapabilirsiniz.​​
 • ​​​​​​Hizmetinizi dondurabilirsiniz.
 • Statik IP talebinde bulunabilirsiniz.
 • Üyelik belgelerinizi takip edebilirsiniz. ​

Mobil  Uygulamaya IOS ve Android marketlerden tüm operatörler tarafından ücretsiz olarak ulaşılabilir.

Kurulum hizmeti neleri kapsıyor?

Evinizde şu anda bir internet hizmeti almıyorsanız, TurkNet’ten alacağınız hizmeti başlatmak için yeni hat tesisinde kurulum hizmeti veriyoruz. Bu hizmet kapsamında arka planda yapılması gereken tüm yeni hat tesisi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Evinize kadar geliyor, tüm bağlantılarınızı yapıyor, hazırladığınız abonelik belgelerinizi teslim alıp internet hizmetinizi teslim ediyoruz. Eğer size ilettiğimiz belgelerinizi yazdırma imkanınız yoksa merak etmeyin, ekibimiz gelirken yanında getirip sizden imzanızı alıyor. Bu hizmet sayesinde, en sağlıklı şekilde ev içi kablolarınızın çekilmesini ve ileride oluşabilecek arızaların önüne geçilmesini sağlıyoruz. 

Kurulum hizmetinin ücretini kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde 66 TL (üç ay boyunca ayda 22 TL), kart kullanmadan yapılan aboneliklerde 99 TL (üç ay boyunca ayda 33 TL) olarak faturanıza yansıtıyoruz. Kurulum Hizmeti için evinize geldiğimiz zaman gerekiyorsa daireniz içindeki tesisatınızı ihtiyaç varsa değiştiriyoruz. Gerekli değilse dokunmuyoruz. Binanızdaki ankastre kutusundan dairenize kadar olan bağlantı için de kablo çekilmesi gerekiyorsa, metre başına kablo ücreti alarak bu işi de hallediyoruz. Metre başına kablolama ücreti ekiplerimize elden yapılıyor. Ayrıca internet hizmetinize ek olarak telefon hizmeti de aldıysanız aynı şekilde onun da tüm işlemlerini ve kontrollerini yaptıktan sonra size teslim ediyoruz.  Kurulum Hizmeti neden önemli?

Ayrıca Buna Bakın  Su Arıtma Cihazlarının Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Evlerinde internet olmadan TurkNet’e başvuran abonelerimizin hizmetlerini başlatabilmemiz için diğer operatörlerden yapılan geçişlerde olmayan bazı işlemler yapmamız gerekiyor. Kurulum Hizmeti içinde bu işlemleri sağlıklı bir şekilde yapıyoruz. Bir de evlerinde hiç internet olmayan abonelerimizin, TurkNet’e başvurduklarında en sıkıntı çektikleri konunun kurulum olduğunu tespit ettik. Birçok kullanıcımız, binalarındaki ankastre kutusundan dairelerine kadar olan bağlantıyı sağlamakta güçlük çekiyor. Ev içindeki kabloların eksik ya da eskimiş olmasından dolayı sorun yaşıyorlar. Bağlantılar tam olarak yapılsa bile bu eski kablolar yüzünden sağlıklı sinyal alamadıklarından performans sorunları yaşayabiliyorlar. Biz de Kurulum Hizmeti vermediğimiz dönemlerde bu tip şikâyetler geldiğinde, “Sorun bizden değil ev içi tesisatınızdan” diye cevap veriyor ve daha fazlasını yapamıyorduk. Bu hizmet sayesinde artık yapabiliyoruz.  

Gereken durumlarda evinize kadar gelen kurulum ekiplerimiz hattınızın Türk Telekom tarafından ankastre kutusuna doğru ve sağlıklı olarak bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediyor. Bağlanmamışsa bu durumu düzeltmek için gerekli işlemleri başlatıyor. Ev içi kablolarınız eskimişse yenisiyle değiştiriyor, modeminizi kuruyor, kablo bağlantılarınızı ve kablosuz ağ ayarlarınızı yapıyor, kablosuz ağınızı kullanan cep telefonu, televizyon gibi cihazların sağlıklı bir şekilde ağa bağlanıp bağlanamadığını kontrol ediyor. Bütün bunlar sağlıklı bir bağlantı için olmazsa olmaz. 

Yeni TurkNet’li olan kullanıcılarımız en sağlıklı ve hızlı şekilde internet hizmetlerini kullanabilmeleri bizim için çok önemli (ne kadar çabuk kullanmaya başlarlarsa biz de o kadar çabuk fatura kesmeye başlayabiliyoruz). Biz AKN’siz, yüksek hızlı çok uygun fiyata ve taahhütsüz olarak sunuyoruz. Ekstralarımız, sürprizlerimiz yok. Kurulum Hizmetini de para kazanmak için değil, size en sağlıklı şekilde internet hizmeti verebilmek için başlattık. Cüzi fiyat belirledik. Hatta, bu ücreti de tek seferde değil, üç ay taksitli olarak size yansıttık. Kurulum Hizmeti avantajlarını yaşadığınızda zaten siz de “iyi ki bu hizmeti bana veriyorlar” diyecekseniz. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.