Türkler’in en çok Tercih Ettiği 5 Cinsel Pozisyon


-1

Biz Türkler her zaman libidosu yüksek bireylerizdir. Rahatımıza ve yatağımızdaki zevklerde her zaman en iyisini yaşamayı tercih ederiz. Sex bizler için hiçbir şeye değişilmeyecek mükemmellik içeren bir faaliyettir. Bu nedenle en iyi zevk veren yerleri ve pozisyonları uygularız. Bizler makalemizde sizlere Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon açıklayacağız.

Misyoner Pozisyon

Bizler Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon adlı makalemizde sizlere  şimdi kadınların altta erkeğin üstte olduğu pozisyondan bahsedeceğiz. Genellikle kadınlar fazla uğraşmak, enerji harcamak istemediklerinde veya sexte aktif olmayı bilmediklerinde bu pozisyon çiftler tarafından uygulanır. Bacak omuza da denilir. Erkeğin kadını güç kullanarak taşıyamadığı veya çiftlerden birinin kilo sorunu olduğu durumlarda da yine kullanılır. Türklerin en çok kullandığı pozisyondur. Erkeğin etkin ve kadın üzerinde hakimiyet kurduğu hissine kapılmasını sağladığından erkekler tarafından çok beğenilir. Yine sexte pasif kadınların da güç kullanmamak adına sevdiği pozisyonlardandır.

Sadece yatıp zevk almak için uygun bir pozisyondur. Ya da acil sex zamanlarında  çoğunlukla kullanılır. İşin hızlı olması ve erkeğin penisini kolay sokması adına kolay olduğu için acil sex durumlarında kullanılabilir. Kadının sırt üstü yatıp bacaklarını ayırarak kendine çekmesi ve erkeğin önüne gelip girmesi ile bu pozisyon gerçekleşir. Kadının tüm vücudunun erkeğin ellerinin altında olması iki tarafı da oldukça tahrik eder. Bu pozisyonda göz temasının sağlanmasıyla çiftlerin arasındaki elektriklenme daha da alev alırken iki taraf da birbirinin isteklerini daha çabuk anlayarak birbirlerine uyum yakalamış olurlar. Bizler Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon  adlı makalemizde belirttiğimiz gibi en çok tercih edilenlerde birinci sıradadır.

Ayrıca Buna Bakın  Oksitosin Hormonunu Doğal Olarak Artırmanın 5 Yolu

Doggy Pozisyonu

Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon  yukarıda da belirttiğimiz gibi erkeklerimiz hakimiyet kurmayı ve vücudumuzun her yerine sahip olmayı sevdiklerinden bu pozisyon da Türk erkekleri tarafından oldukça tercih edilen pozisyonlardandır. Erkek arkaya geçer, kadın ise dizleri üzerine durur ve öne eğilir. Hafifçe belini kırarak veya karnına yastık koyarak pozisyonu destekler yüz üzeri pozisyona gelir. Kalçası iyice dışarı çıkmış olur.

Erkek arkadan kolayca girer ve bundan iki taraf da oldukça haz alır. Çünkü birçok pozisyona göre erkeğin penisinin içeri en çok girdiği poziyondur. Kadında erkek de oldukça zevk alır ve bu nedenle Türkler tarafından oldukça fazla kullanılır. Ayrıca erkeğin önünde kalça olmuş olur ve erkeğin daha da tahrik olması sağlanmış olur. Anal sevenler için de en uygun ve en zevkli pozisyonlardandır. Erkeğin arkadan hazırlaması ve sokması bu pozisyon için daha derine almasıyla sağlanırken iki taraf da oldukça zevk alır. Ve bu da Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon örneklerinden olarak göze çarpar.

Kovboy Pozisyonu

Erkeğin altta sırt üstü uzanmış kadın üstte üzerine oturduğu pozisyondur. Tüm eylem kadında olduğundan kadınlar oldukça zevk alır. İstedikleri gibi hızlarını ayarlayarak erkeğine de oldukça zevk verir. Erkeğin aletini tamamen içine aldığından bu pozisyon hem erkek için hem kadın için oldukça memnun edicidir. Erkeğin yorulduğu zamanlarda bu pozisyon zevkinizi devam ettirmenizi sağlar. Üzerinde hiçbir ağırlık olmayan kadın bu pozisyonda orgazm süresini ve hızını da ayarlama olarak da hakimiyeti eline almış olur. Elleri boşta kalan kadın hem erkeğini tahrik edebilir hem de göğüsleriyle veya klitorisiyle oynayarak orgazm  kalitesini artırabilir.

Ayrıca Buna Bakın  Araştırmacılar Bir Erkeğin Neden Aşık Olduğunu 6 Sebeple Açıklıyor

Kaşık Pozisyonu

Kadının hafif yan yatarak ve hafif bacaklarını kendine çekerek uzanması ve arkasına geçen erkeğin tüm vücudunu sararak arkadan penisini sokması ile oluşan bir pozisyondur. İki taraf içinde oldukça zevk verir. Çiftlere yatakta uzanma şeklinde oldukça konfor sağlar. İki tarafında enerjisini pozisyon almaya değil de hıza ve zevk almaya yarar. Tüm vücutta ten temasının olması nedeniyle hem sıcak bir ilişki hem de daha tutkulu bir sex ortamı oluştururken; kadının kalça, göğüs ve boynunun erkeğin elleri altında olması ile erkeğin daha çok tahrik olmasını ve sex isteğini kamçılar. Erkeğin kendini çok enerji harcamadan ve yormadan kadınına sunması bu pozisyonda oldukça kolay ve zevklidir. Bu pozisyonda Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon  sıralamasında yerini almıştır.

Kucak Pozisyonu

Erkeğin sandalye veya yatağın kenarına oturması ve kadının da penisi içine alarak kucağına yüzü dönük şekilde oturmasıyla olur. Uzun süreli sevişme ve sex için uygundur. İki taraf içinde en yormayan pozisyonlardandır. Kadın üstte olduğundan hızını ve içine aldığı derinliği ayarlaması kadına oldukça zevk verir. Oldukça tercih edilen bir pozisyondur. Bu sayede hem öpüşme hem de göğüslerini erkeğine sunma gerçekleşir. Erkeğin kadınının tüm vücudunu elleri altına alması her iki taraf içinde oldukça zevkli ve tahrik edici bir durumdur.

Özellikle kadınların orgazm sürelerinin ve hızlarını ayarlamasına olasılık sağladığından bu pozisyon kadınlar için çok sevilir. Emde erkeğin organının kadına tam oturmasıyla iki taraf içinde oldukça zevkli dakikalar yaşanır. Bizler Türklerin en çok tercih ettiği 5 cinsel pozisyon  ile ilgili hem sizlere sex konusunda ve pozisyonlar hakkında bilgi vermek hem de Türklerin en çok kullandıkları pozisyonları belli anket ve çalışmalarla değerlendirerek açıklamalarını yaptık. Türkler genel olarak kolay ama zevk veren pozisyonları tercih etmektelerdir.  

Ayrıca Buna Bakın  Erkeklerle Kadınların Nasıl Aşık Oldukları Arasındaki 7 Büyüleyici Farklılık

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

-1

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.