Progestan İle Hızlı Kilo Verilir mi?


Bir dünya markası olarak bilinen prometrium (progestan) ile birlikte nasıl kilo verilir diye merak ediyorsanız sizlere bu konu ile ilgili bir kaç adım öneriyoruz. Prometrium (progestan) kullanarak hızlı bir şekilde kilo vermek için hayatınız ve sağlıkla ilgili birçok değişiklikler yapmanız gerekebilir. Prometrium kelimesini açıklamak gerekirse çeşitli hastalıkları önemli ölçüde tedavi etmek için kullanılan progestin hormonu için bir marka ismidir denilebilir. Hekimler, Prometrium’u ilk olarak vücutta progesteron hormonu eksikliği ya da bu hormonu üretememesi sebebiyle adet dönemi olmayan bayanları tedavi etmek için kullanırlar.

Prometrium’un En Kötü Yan Etkisi 

Prometrium’un yaygın olarak görülen yan etkisi ve semptomu hızlı bir şekilde kilo alımıdır. Vücutta yaşanan kilo kaybı, bir noksanlık yaratmak için tüketildiğinden daha fazla kalori yakıldığı için bir döngü içerisine girer. Prometrium alırken kilo kaybetmeyi sağlamak için sağlıklı ve düzenli beslenmek önem taşır. Bununla birlikte ise  düzenli bir sistemle egzersiz yapmak kaçınılmazdır.

1 25
Progestan İle Hızlı Kilo Verilir mi? 36

İzlenmesi Gereken 1. Aşama

Prometrium ile tedavi zamanında kilo verme programından hemen önce doktorunuza danışarak konu ile ilgili bilgi verin. Artan sportif aktivite düzeyleri ile ilişkili olan komplikasyonları ve yan etkileri masaya yatırın. Kilo vermek için uğraşırken kesinlikle dozajınızla iniş çıkışlar yaşamayın.

2. Aşama

Prometrium (progestan) alırken kilo vermek için günlük alınması gereken kalori ihtiyacınızı bir miktar azaltın. Yediğiniz her şeyin listesini yapın ve bununla birlikte LIVESTRONG’un MyPlate gibi işlem yapan online kilo verme sistemini kullanın. Yaklaşık olarak üç gün süresince toplam kalori değerlerinizi izleyin. Bu işlemden sonra ise toplam kalorileri tekrar toplayın ve tükettiğiniz ortalama sayıyı bulmak için çıkan sonucu üçe bölün..

2
Progestan İle Hızlı Kilo Verilir mi? 37

Prometrium 3. Aşama 

Kilo vermek ve kurallara uymak için yeme periyotlarınızı düzenli bir hale getirin. Meyveler, sebzeler, avokado ve zeytinyağı gibi oldukça sağlıklı yağlar, kepekli tahıllar, yarım yağlı süt ve süt ürünleri, yağsız kırmızı etler, balık ve kümes hayvanları gibi yiyecekleri natürel olarak tüketin. Kilo verme eforunuzu  baskılayacak yüksek sodyum ve rafineleşmiş şeker içeren ve konserve  türü gıdalardan kesinlikle uzak kalın. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir