Nioxin Kelliğe ve Saç Dökülmesine Faydalı mı?


Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız, finasterid hapları kullanmanızın yanısıra topikal minoksidil uygulaması gibi tedavileri uygulayabilirsiniz. Söz konusu tedavilerin yanında saç dökülmenizi azaltmak amacıyla şampuanlar, saç kremleri, ve kremlerden destek alabilirsiniz. Nioxin  ürün serisi 1987 yılından bu yana piyasada bulunan bir ürün olup, bir dizi şampuan ve şekillendirme ürünlerini kapsamaktadır. Şampuanlar ve saç kremleri ürün içeriğinde beyaz çay özü, nane yağı, aminoasitler, vitaminler ve antioksidanlar bulunur. Nioxin ürün serisi saç bakım tedavisi için kullanıldığından, kullanım şekline göre kullanım talimatlarına uygun kullanılmalıdır. Kullanım talimatları  kullanılan ürüne göre değişiklik göstermektedir.

Nioxin Temizleyici Nasıl kullanılır?

Duşta  saçınızı şampuanlama işlemini bitirdikten sonra iyice durulayın. Avucunuza çeyrek boy Nioxin Temizleyiciyi alın. Ellerinizi hafifçe ovalayarak kafa derinizden saç uçlarınıza kadar  temizleyiciyi masaj yaparak uygulayın. Yaklaşık 1 dakika boyunca kalın bir köpük oluşuncaya kadar masaj yapmaya devam edin. Daha sonra saçınızı iyice durulayın. Uygulamayı tekrarlayın ve gerekirse durulayın.

Noxin temizleyiciyi duruladıktan sonra, işleminize saç köklerinden uçlarına kadar ince bir kat halinde Nioxin Saç Derisi Terapi Kremi  uygulayın. Nioxin Saç Derisi Terapi Kreminin en az 1 dakika süre ile emilmesini sağlayın. Ardından saçınızı durulayın. Hemen  saçınızı temiz bir havluyla kurulayın. Kurulama işleminden sonra saçlarınızı şekillendirmek istiyorsanız, saçınızı bir miktar nemli bırakmanız iyi olacaktır. Nemli saçlarınıza Nioxin Hair Booster‘ı saç çizginizi dikkate alarak  saçınıza sıkın. Saç şekillendiriciyi saç çizgisinin yanlarına doğru parmaklarınızın ucunu kullanarak alın.  Ardından  ürünü saçınızın geri kısmalarına itmek için  parmaklarınızı kullanın. Saçınızı  parçalara ayırın. Doğrudan kafa derinize Nioxin Saç Derisi Bakım spreyini püskürtün. Tüm saç derinize ürünü uygulayana kadar saçınızı parçalara ayırmaya ve kafa derinize spreyi püskürtmeye devam edin. Bu yaklaşık  sekiz uygulama yapmanızı gerektirecektir. Ürünün emilimini arttırmak  ve gözlerinize damlamasını  önlemek için  kafa derinizi her uygulama da parmaklarınızla hafifçe temizleyin.  Nioxin  Saç Derisi Bakım Spreyini  tüm saçınıza dağılmasını sağlamak için saçınızı kökten uca doğru tarayıp fönleyin ve her zaman ki gibi şekil verin.

Ürünlerini kullanmadan önce ürün kullanma talimatını okuyun ve bu talimatlara uyun.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Bora D.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir