Mangal’da Yapılacak Yemek Önerileri


Yaz dönemleri, dışarıda arkadaşlarla beraber vakit geçirmek, soğuk bir tane kırmak ve yeteri miktarda hamburger ve kebap ızgara yapmak için oldukça nihai olan ve lezzetli bir bahanedir.

Fakat bu tarz ızgara etler ve soğuk içecekler sizi ve değerli misafirlerinizi ağır, uyuşuk ve şişkin bir konuma getiriyorsa işte o zaman bir anlamı kalmayacaktır.  Başarılı bir yaz mevsimi barbeküsünün en önemli püf noktası ve detay konusu kaliteli bir besindir. Aynı zamanda bunların çoğu, Costco gibi toptancı mağazalarının bir anda devreye girdiği adrestir.

Lezzetli ya da sağlıklı olarak bilinmese de, bağırsak dostu olan kombu çayı ve omega-3 gibi değerli mücevherler her zaman vardır. Koridorlarda yer alan zengin somon balığı, kalori sayacınızda endişelenmenize asla yol açmayacaktır.

En İyi Seçimler Nelerdir?

En iyi seçenekleri ve bununla beraber nelerden uzak durmanız gerektiğini vurgulamak için beslenme uzmanları ve diyetisyenleri bir araya topladık. Bu sayede bir daha kesinlikle sodyum oranı yüksek ve doymuş yağ dolu et tüpü servis etmeye gerek kalmayacaksınız. Diyetisyen ve beslenme uzmanlarından aldığımız bilgiyle beraber en iyi yiyecekleri sizler için derledik.

Kelebek Izgara Tarifi | Pratik Yemek Tarifleri

İlk sırada hazır snax yani tatlı ve tuzlu snackerler yer alıyor. Her güzel ve lezzetli yaz yemeğinin yıldızı, ızgaradan çıkan yiyecektir. Fakat o zamana kadar akıllı ve lezzetli atıştırmalıklar, iştahlarını bozmadan misafirlerin ilk tercihi olacaktır. Bu tatlı ve tuzlu çeşitleri olan taze atıştırmalık paketi, lezzetini kırmızı havuç ve tuzlu kraker ile beraber tatlı sarı üzüm ve tuzlu lor peynir gibi tüm doğru protein çeşitlerinden alıyor. Tam olarak 150 kalori içeren bu hazır snax porsiyon kontrolü için oldukça harika bir üründür. Bu eşsiz tat paket başına tatmin edici olarak tam manasıyla yaklaşık beş gram protein içerir. 

Kalsiyum Deposu Peynir Çeşitleri

Peynir çeşitleri tam anlamıyla iyi bir kalsiyum deposudur ve havuç ile birleştiğinde, bir günlük antioksidan yani A vitamini değerinden fazlasını kaynak olarak sağlar. Plastik kullanımından önemli ölçüde tasarruf elde etmek istiyorsanız ki bu durum sizin için iyi bir konudur. Kendi ev yapımı atıştırmalık tabağınızı hazırlamak için kullanabileceğiniz çok sayıda güzel ürün ve peynir çeşitlerini her zaman bulabilirsiniz.

Sütün mayayla dansı - Yazarlar - Aydan ÜSTKANAT | STAR

Eve gelen yakınlarınız ya da değer verdiğiniz misafirleriniz için sağlığa katkıları olan atıştırmalık seçeneklerini pratik bir şekilde kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz. Bu tür atıştırmalıklar tüm konuklarınızın seveceği omega-3 bakımından zengin olan bütün proteinleri içeren gıdalardan oluşur. Diyetisyen ve beslenme uzmanları da bu tür atıştırmalıkları her zaman tavsiye ediyor. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir