Malta Dil Kursu Eğitimi


Yabancı dil öğrenmeye karşı istekli ve yetenekli olanlar farklı dillere merak salmaya başladılar. Daha önce herkes İngilizce öğrenmek için mücadele ederken bugün çok farklı dilleri bilmenin de büyük öneminin olduğu ortaya çıktı. Bu farklı dillerden biri de Malta dili olarak merak ediliyor. Malta Dil Kursu Eğitimi ile siz de bu özel dili kısa sürede öğrenerek farklı bir hayata sahip olabilirsiniz.Malta’nın resmi dilleri İngilizce ve Maltaca’dır. İnsanlar burada iki dil konuşur. Malta, 1800 yılında İngilizlerin adaya gelişiyle bağımsızlığını ilan ettiği 1964 yılına kadar İngiliz sömürgesi altındaydı. İngiliz kuvvetleri, 31 Mart 1979’da adayı terk etti.

Neden Malta Dil Kursu Eğitimi

Malta eyaleti gelirinin %97’sini turizmden sağladığından, İngilizce evrensel bir dil olarak değerini korumuştur. Ancak bunu yanında Maltaca bilmek de bir ayrıcalık gibi duruyor. Bu sıcakkanlı Akdeniz insanlarının dilini ve diğer pek çok dili Malta Dil Kursu Eğitimi ile kısa sürede öğrenmeniz mümkün. İyi ve kaliteli bir dil eğitimi alarak kendinizi farklı kılmak ve dil yeteneğiniz ile farklı ekonomik kazançlar sağlamak herkesin hayali.

Malta dilini bilmek ve konuşuyor olmak gerek iş hayatı için ve gerekse turizm için sıon derece faydalar sağlayacaktır. Ülkeye gelen turistler arasında Maltaca bilen maalesef çok bulunmuyor. Siz de Malta Dil Kursu Eğitimi ile farkınızı ortaya koyarak birçok avantajı elde edebilirsiniz.Bu sayedeel değmemiş kumsalların ve muhteşem Akdeniz ikliminin tadını çıkartabilirsiniz. Hemen karar verin ve iyi bir dil eğitimi için kolları sıvayın.

2 33
Malta Dil Kursu Eğitimi 36

Malta, eşsiz doğası ve iklimi, plajları ve tarihi dokusu ile İngilizce konuşulan küçük bir ada ülkesidir. Hem kültürel hem de yaşam tarzı olarak İngiliz tarzını yansıtan ada, uzun yıllar İngiliz korumasında kaldığı için Avrupa’nın en popüler turizm merkezlerinden biri. Yılın büyük bir bölümünde yaşanan yaz mevsimi, adada kalıcı bir uluslararası atmosfer yaratıyor. Bu da dil okulu olarak Malta’yı tercih edenler için büyük bir avantajdır.

Malta Dil Sertifikası

Bugün tüm dünyada gerek turizm ve gerekse de ticari hayatta yabancı dil bilenler ve özellikle herkesin bildiği İngilizce dışındaki dilleri bilenler daha fazla rağbet görüyor. Tüm dünya ülkeleri ticaret hayatını genişletti ve herkes dünyaya açıldı. Bu durumda pek çok dil de değer kazandı. Bunlardan biri de Maltaca oldu. Malta Dil Kursu Eğitimi fiyatları diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre çok daha uygun fiyatlıdır. Sertifikaları ve eğitimleri ile birçok dil okuluna ev sahipliği yapan Malta, İngilizce öğrenmek isteyenler için başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır.

2 34
Malta Dil Kursu Eğitimi 37

İngiltere’de sık sık bulutlu ve yağışlı geçen hava yerine özellikle yaz aylarında denizden ve güneşten yararlanmak isteyen binlerce öğrenci Malta’ya akın ediyor. Malta size hem dil eğitimi hem de yaz tatilini aynı anda tek bir maliyetle alma fırsatı verir. Malta Dil Kursu Eğitimi, ulusal bir akreditasyon programı kapsamında faaliyet göstermektedir. Türkiye’ye ulaşım kolaylığı nedeniyle Malta’ya seyahat süresi kısa ve uçak bileti ekonomiktir. Söz konusu kurs eğitimi ve konaklama fiyatları diğer ülkelere göre çok daha ucuzdur.

Malta, diğer İngilizce konuşulan ülkelere kıyasla her zaman en ekonomik seçenektir. Malta Dil Kursu Eğitimi, İngilizce derslerini deniz ve güneşle birleştirebileceğiniz mükemmel bir seçenektir. Özellikle Avrupa ülkelerinden gelen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Vizelere esnek yaklaşımı ve finansal ulaşım maliyetleri nedeniyle Türkiye’deki öğrenciler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir