Kolloidal Gümüş Jeneratörleri


Kolloidal gümüş jeneratörleri harici ve dahili yollarla çeşitli hastalıkların tedavisinde alternatif tıp yöntemi olarak kullanılan “gümüş suyu” üretiminde kullanılan cihazlardır. Kolloidal gümüş suyu virüs ve bakterileri öldürmekten tutun da kansere kadar birçok derde deva olduğu söylenmektedir. Fakat bazı sağlık otoritelerine göre gümüş suyunun faydaları hatta zararlı olup olmadığı bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Özellikle yüksek doz alımlarda zararlı olabilir. Bütün bunlar bir yana eğer evde gümüş suyu üretmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz jeneratörleri sizler için sıraladık.

kolloidal gumus
Kolloidal Gümüş Jeneratörleri 35

Silvergen SV7 PRO Gümüş Jeneratörü

Silvergen SV7 PRO 15 litrelik geniş bir hazneye sahiptir. Ayrıca çok yönlü kullanıma imkan sağlar. Gümüş konsantrasyonu ayarlanabilir. 4 gümüş elektrotuna sahiptir. Yüksek akım ve hızlı üretim sağlar. 15 litrelik kapasitesi üretmek için 6 saat gibi bir süreye ihtiyaç duyar. SV7 PRO üst düzey bir gümüş suyu jeneratörü olarak nitelendirilmektedir. Üretim kapasitesini yüksek tutmak isteyenler için tercih edilebilir.

Sota ZBB5 İyonik Gümüş Jenaretörü

İncelemelerden yüksek puanlar alan cihazlardan biri ise Sota Instrument markasına ait ZBB5 modeli gümüş jeneratörüdür. Şirket piyasadaki en temiz cihaz olduğunu iddia etmektedir. Saf gümüş elektrotları içerir. Gümüş iyonu antibakteriyel ve otomatik kapanma özelliği bulunan biz haznede birikir. SG7’nin aksine daha bireysel kullanım için olan cihaz 31 voltta daha yavaş şekilde üretim yapar. 2010 yılında ürün 250 dolardan satışa sunulmuştur. Ayrıca daha önce kullanılmış cihazlar üretici şirket tarafından tamir edilerek 90 dolar fiyatla satışa sunuldur.

gumus suyu uretim
Kolloidal Gümüş Jeneratörleri 36

Biophysica CS12A Kolloidal Gümüş Jeneratörü

İncelemenin son sırasında bulunan Biophysica markasının CS12A modeli gümüş jeneratörü olarak anılsa da altın, titanyum, platin gibi 12 farklı metalin kolloidini üretebilmektedir. Orta segment cihazlardan daha pahalı olan Biophysica CS12A üretim sırasın amperi ayarlama . Yavaş üretim jeneratörü olarak tanıtılan cihaz geniş yüzeyli, saf gümüş elektrotlara sahiptir. 2010 yılı itibariyle 599 dolar satış fiyatına sahip olan cihazın farklı kolloid seçenekleri mevcuttur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir