Kas Sütü Almanın En İyi Yolu Nedir? Kas Sütü Yağ Yakar mı?


Kas sütü, CytoSport şirketi tarafından yapılan ek bir üründür. Yağ yakmaya ve kas üretmeye yardımcı olan çeşitli proteinler ve lipitler içerir. Her porsiyon 32 gram protein ve 348 kalori içerir. Üreticiye göre, Kas sütü, Kas büyümesini teşvik etmek ve iyileşmeye yardımcı olmak için egzersiz sırasında ve sonrasında en iyi şekilde kullanılır. Kas sütü üreticisi tarafından iddia edilen etkilerin hiçbirinin Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmediğini unutmayın. Kas sütü almanın yolları;

Adım 1

Kas sütü konsantre tozunu satın alın. İçmeye hazır versiyon daha pahalıya mal olur ve konsantre ile aynı besin değerlerine sahiptir. Lezzet seçenekleri arasında çilekli muz, vanilya, mocha latte, çikolatalı nane cipsi ve fıstık ezmesi çikolatası bulunur. Bu ürünü GNC gibi gıda perakendecileri aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Kas sutu almanin yolu
Kas Sütü Almanın En İyi Yolu Nedir? Kas Sütü Yağ Yakar mı? 36

Adım 2

Konsantrenin iki kepçesini bir karıştırıcıya ekleyin. 295 ml su ekleyin ve karıştırın. Daha kalın bir tutarlılık ve daha fazla miktarda besin istiyorsanız, bunun yerine yağsız süt kullanın. Elinizde bir blender yoksa, tozu ve sıvıyı elle karıştırabilirsiniz. Tüm toz eriyene kadar karıştırın.

Adım 3

Egzersiz sırasında içmek için bir sarsıntı hazırlayın. Sarsıntıda bulunan büyüme besinlerinin egzersiz seanslarınızı optimize etmenize yardımcı olabileceğini iddia ediyorlar. Egzersiz sırasında içeceği suyla birlikte yudumlayın.

Adım 4

Kas sütünün kullanım talimatlarına göre, egzersizden hemen sonra başka bir porsiyon alarak Kas yıkımını en aza indirebilirsiniz. Kokteylleri önceden hazırlayamazsanız, bunun yerine hazır bir kas sütü içeceği kullanabilirsiniz.

kas sutu
Kas Sütü Almanın En İyi Yolu Nedir? Kas Sütü Yağ Yakar mı? 37

Adım 5

Üreticiye göre, yatmadan önce Kas sütünün son porsiyonunu içirin. Vücudunuz gece boyunca oruç tuttuğunda, kas dokusunu parçalayabilir ve enerji için kullanabilir. Üreticiye göre, yatmadan önce Kas sütü içmek bunun olmasını önler.

İhtiyacınız Olan Şeyler

Kas sütü konsantresi

-Blender

İpucu

Kas sütü, süt ve soya maddeleri içerir. Bu maddelere alerjiniz varsa ürünü kullanmaktan kaçının.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Emre K.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir