Kalın Bacaklar İçin Etek Giyme Tavsiyeleri


Pek çok kadının kalın bacakları olabiliyor ve genellikle karanlık, tam boy pantolonların arkasına saklanmak için modadan uzaklaşabilmektedir. Kalın bacaklar için etek büyük sorun olduğu için bir sezonu pantolon ve kot pantolonlarda saklayarak geçirmeden önce, her zaman denemek istediğiniz etekleri giymenin en iyi yollarını düşünün. Etekler kadınsıdır ve doğru stilleri ve aksesuarları giymek aslında bacaklarınızın daha ince görünmesine yardımcı olabilir. Kalın bacaklar için etek tavsiyeleri moda tasarımcıları ve bu konuda uzman kişiler tarafından verilmektedir.

Uzun etekler

Kalın bacaklı kadınlar için uzun etekler, kamufle görevi görür. Ayrıca pantolon rutininden ferahlatıcı bir değişiklik sunarlar. Uzun etekleri üretmenin amacı, etek kenarlarının ayak bileklerinden daha uzağa düşmemesini sağlamaktır, çünkü bu hoş görüntü oluşturmaz. İlginç bir görünüm için, asimetrik stilleri ve pürüzsüz düz kesimleri deneyin.

uzun etekler
Kalın Bacaklar İçin Etek Giyme Tavsiyeleri 36

A-Hatları

Uzun etekler bacaklarınızı gizlerken, her zaman yardımcı olmayabilir. Minyon kadınlar için en iyi stil değiller çünkü küçük vücut çerçevelerini alt edebilir. Ve daha uzun etekler bir süre sonra çok kısıtlayıcı olabilir. A-hatlarına sahip etekler, büyük bacaklı kadınlar için pantolonlara göre bir başka alternatiftir. A-hatlarına sahip eteklerin stilleri evrensel olarak genel kanaat,  bu stilleri giyen kişilerin özgüvenini artırdığı yönündedir; bacakları kalem eteklerin yaptığı gibi vurgulamıyorlar çünkü paçalar belden daha geniş bir görünüme sahiptir.

Trompet Etekler

Modaya uygun kadın, trompet etekleri düşünebilir. A-hatlı etekler gibi benzer bir uzunluğa sahip olan bu stil, etek boyunca trompet şeklinde cilveli bir parıltıyla kalçalar boyunca takılır. Trompet etekleri, daha büyük bacaklı kadınları övüyor çünkü parlama kıvrımlarınızı dengeler. Minyonsanız, daha kısa görünmemek için dizinizin üzerine düşen bir trompet etek giyin. Belinize dikkat çekmek için geniş bir eteği gömme bir üst ile eşleştirin.

trompet etekler
Kalın Bacaklar İçin Etek Giyme Tavsiyeleri 37

Uygun Ayakkabı

Doğru ayakkabılar, özellikle bacaklarınız ortalamadan büyükse, eteğe dikkatleri çekmenin yoludur. Düz ayakkabılar yasak çünkü bacakları daha kısa ve daha büyük gösteriyorlar. Bunun yerine, biraz yüksekliğe sahip ayakkabılar seçin. 1’inçlik bir topuk veya kama bile bacaklarınızı zayıflatırken eteğinizi tamamlamak için yeterlidir. Ayrıca bacaklarınızın daha uzun görünmesi için nötr renkli ayakkabılar giymeyi düşünün. Şüpheye düştüğünüzde, ince topuklu ayakkabılar seçin, çünkü bunlar evrensel olarak,  özgüveni artırdığı yönündedir.

Aksesuar

Dikkatleri büyük bacaklardan ayırmaya çalışırken aksesuarlar yardımcı olabilir. Bazı gösterişli ayakkabılar bacakları daha büyük gösterebildiğinden, aksesuar eklemek için başka fırsatlar arayın. Uzun bir etek giyiyorsanız, gömme bir gömlek giymeyi ve belinizin etrafına bir kemer takmayı düşünün çünkü bu orta bölümünüzün daha küçük görünmesini sağlar ve odak noktanızı bacaklarınızdan uzaklaştırmanıza yardımcı olur. Son moda bir kolye, bileklik veya bir çift küpe gibi tek bir cesur mücevher takmaktan korkmayın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
1
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Emre K.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir