İzmir’deki Diyetisyenlerin Listesi


Sağlıklı kilo verip ideal kiloya kavuşabilmenin ilk adımı şüphesiz bedenimizi iyi tanıma yolundan geçer. Bunu sağlamanın yolu ise, doğru bir diyetisyen seçimiyle kendimize en uygun kilo verme yöntemini saptamaktan geçer.

Günümüzde hızlı yaşam koşulları içinde bulunmamız, beslenmemizi de genel itibariyle hızlı ayaküstü geçiştirmelerle sekteye uğratır hale getirmiştir. Bu durum maalesef hızlı kilo artışlarını da beraberinde getirmektedir. Doğru bir diyetisyen seçimiyle, fazla kiloları geride bırakabilmek ve bedenimize en uygun diyetlerle çok daha sağlıklı olabilmek oldukça mümkündür. Bu doğrultuda, İzmir’de yer alan diyetisyenler listesini sizler için derlemiş bulunmaktayız.

Diyetisyen Burcu Mehmetoğlu

İzmir ili, Bayraklı ilçesinde alanında uzman bir diyetisyen olan Burcu Mehmetoğlu, size en uygun diyet programının seçilmesi ve sağlıklı kilo kontrolü ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda; Beslenme ve Diyetetik mezunu olan ve pek çok konuda diyet desteği alabileceğiniz bir isim olan Diyetisyen Burcu Mehmetoğlu, İzmir diyetisyen listemizde ilk sırada yer almaktadır.

Geniş bir hizmet sunumu sağlayan diyetisyen isim ile birlikte, başta zayıflama diyetleri olmak üzere; yaşam koçluğu, sporcu beslenmesi, sağlıklı beslenme, kilo verme ve kilo alma diyetleri, gebelik ve beslenme, çocuk beslenmesi, bebek beslenmesi ve insülin direnci ve metabolik sendrom gibi pek çok kilo kontrol ihtiyacında destek alabilmeniz mümkündür.

1 18
İzmir’deki Diyetisyenlerin Listesi 36

Diyetisyen Çağrı Üzümcü

İzmir’deki diyetisyen listemizde ikinci sırayı alan bir diğer isim ise, Bayraklı ilçesinde hizmet sunan Çağrı Üzümcü olmaktadır. Nakit ya da kredi kartı dâhilinde iki ayrı ödeme sistemiyle edinebileceğiniz diyetisyen hizmeti dâhilinde, kendinize en uygun diyet ve kilo kontrolü yöntemiyle sağlıklı destekler alabilirsiniz.

Bunlarla birlikte; Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olan Diyetisyen Çağrı Üzümcü ile birden çok konuda sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu doğrultuda; obezite, aşırı kilo alımı, çocuk beslenmesi, diyabet, tip 1 diyabet, vejateryan beslenme, hiperlipidemi, kilo problemi, reformer ve plates konularında kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Yağ yakımı beklentileri ve daha pek çok sağlıklı sonuç beklentilerine, güler yüzlü yaklaşımla karşılık bulmanız mümkündür.

Diyetisyen Dilek Demir Bulut

İzmir’deki diyetisyen listemizde yer alan bir diğer isim olarak karşımıza çıkan Diyetisyen Dilek Demir Bulut, Konak ilçesinde hizmet sunmaktadır. Yetişkinler için ve her yaştan çocukların güvenle hizmet alabildikleri Diyetisyen Dilek Demir Bulut, online diyet hizmeti de sunmaktadır.

Özel muayenehanesinde hizmet sunmakta olan seçkin diyetisyen isimle birlikte, pek çok konuda destek alımları sağlanabilmektedir. Bu bağlamda; tip 1 diyabet, şişmanlık, zayıflama diyetleri, tiroit hastalıklarında beslenme, kişiye özel diyet, gebelik diyabeti, hipotiroidi, tip 2 diyabet, metabolik hastalıklarda beslenme, insülin direnci ve çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü gibi pek çok konuda sağlıklı destek alımları alabilmek mümkündür.

2 18
Professional nutritionist working at desk and writing medical records with fresh fruit on foreground

Diyetisyen Gizem Selen İnalöz

İzmir Bayraklı ‘da hizmet sunmakta olan Diyetisyen Gizem Selen İnalöz, sigorta güvencesi olan ya da olmayan hastaların güvenle hizmet alabilecekleri bir isimdir. Online danışmanlık ve online diyet hizmetleri de sağlamakta olan Diyetisyen Gizem Selen İnalöz ile birlikte, birden çok konuda aynı hizmet çatısı altından sağlıklı sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Bunlara dâhil olarak; şişmanlık ve kilo problemleri başta olmak üzere; tip 1 diyabet, şeker hastalığı, aşırı kilo alımı, hiperlipidemi, zayıflama diyetleri ve kilo alma diyetleri konularında destek alabilmek mümkündür. Ayrıca; çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, çocuk beslenmesi, prematüre beslenmesi, metabolik hastalıklarda beslenme, anoreksiya ve bulimia hastalıklarında beslenme gibi diğer beslenme kolları hakkında da sağlıklı sonuçlar için destek alımları sağlanabilmektedir.

Diyetisyen Büşra Kaya 

İzmir Balçova’da hizmet sunmakta olan Diyetisyen Büşra Kaya, İzmir’deki diyetisyen listemizde sıralanabilecek bir başka seçkin isim olmaktadır. Bu bağlamda; geniş bir hizmet sunumu dâhilinde karşımıza çıkan Diyetisyen Büşra Kaya, nakit ödeme yöntemiyle sağlıklı hizmet alımları sağlamaktadır.

Bunlarla birlikte; online danışmanlık hizmeti de sağlayan seçkin diyetisyen, birden fazla konuda kilo kontrolü için güvenilir bir adres olmaktadır. Bu kapsamda sıralanabilecek olan; gelişme geriliği, zayıflama programı, zayıflama diyetleri, gebelik ve beslenme, sporcu beslenmesi, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü, gut hastalığı ve beslenme gibi birçok alanda ihtiyacınız olan desteği alabilmeniz mümkündür.

Diyetisyen Tuğçe Tunçtürk

İzmir’deki diyetisyen listemiz için derlenen isimlerden bir diğeri de Diyetisyen Tuğçe Tunçtürk olmaktadır. Bayraklı ilçesinde hizmet sağlamakta olan seçkin isim, sağlıklı bir diyet başlangıcı için güler yüzüyle en yakın destekçiniz olacaktır. Yetişkin ve her yaştan çocuk için uygun hizmet alımları sağlayan Diyetisyen Tuğçe Tunçtürk, birden çok konuda sağlık destekçiniz olmaktadır.

Geniş bir hizmet sunumu sağlayan diyetisyen ile birlikte; zayıflama diyetleri, obezite, kilo problemi, aşırı kilo alımı, şeker hastalığı, kilo alma diyetleri, tip 2 diyabet ve gelişme geriliği gibi birçok konuda hizmet alımı sağlayabilmek mümkündür. Ayrıca; tiroid hastalıklarında beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı ve non-çölyak glüten hassasiyeti konularında da sağlıklı adımlar için destek alabilmek mümkündür.

Diyetisyen Sevde Varol

İzmir’deki diyetisyen listemizde bulunan bir sonraki isim de Diyetisyen Sevde Varol olmaktadır. Bostanlı’da hizmet sağlayan seçkin isim ile birlikte, kilo problemlerini geride bırakabilmeniz oldukça mümkündür.

 Nakit ya da kredi kartı ödemeleri dâhilinde edinilebilen diyetisyen hizmetinde birden çok konuda destek alabilmek mümkündür. Aşırı kilo alımı, tip 1 diyabet ve kilo problemi hizmet konularından sadece birkaçıdır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir