Evlilikte En Uzun Süren Burçlar Belli Oldu! Bu Burçla Evli Olanlar Çok Şanslı


Doğumumuz sırasında gökyüzündeki yıldızların konumu nasıl bir kişiliğe sahip olacağımızı huylarımızın ne olacağını belli eden yıldız grupları vardır. Evlilikte en sadık burçlar bulunuyor. Bu burçla evli olanlar çok şanslı. İşte O Burçlar ve özellikleri;

Yengeç Burcu 

Yengeç burçları oldukça özverili burçlardır. Kendilerinden daha çok aileleri ile ilgilenirler. Duygularını yerinde yaşamayı severler aşırı derece de romantik değiller ama sevdiklerine çok değer verirler. Kendileri akıllarından ziyade kalplerine duygularına güvenirler. İstikrarlı uzun ilişkiler ararlar, dürüst saf, temiz duyguları vardır. Sevdikleri onlar için olmazsa olmaz konumundadır. 

Balık Burcu

Balık burçları diğer burçlardan çok çok daha farklılar. Çok duygusal sevdiklerine çok düşkündürler. Sessiz, sakin oldukça güzel bir auraya sahiplerdir. Sadık ve güvenilirdir. İnsanları hayal kırıklığına uğratmamak için çok çaba sarf eder. Herkese belli bir mesafe ile yaklaşır. Herkese değer verir. Bağışlayıcıdır. İnsana ikinci bir şans verir. Balık burcu ile yengeç burcu evlenirse son derece mutlu olurlar.

1 20
Evlilikte En Uzun Süren Burçlar Belli Oldu! Bu Burçla Evli Olanlar Çok Şanslı 36

 İki burçta oldukça romantik ve hassastır. Hemen kırılabildikleri için birbirlerini iyi bir şekilde anlarlar. Bu iki burç mutlu bir evlilik sürdürebilir.  Oğlak burcu erkeği ile oldukça iyi anlaşırlar. Oğlak erkekleri aşırı merhametli olurlar. İki burçta uyum içerisinde olurlar birbirlerine tamamen açılmaktan sıkıntı çekmezler hemen arkadaşlık kurup ilişkilerini ilerletebilirler. Balık burcu utangaç ve tatlı bir burçtur. Balık burcu kadının merhameti ve özgüveni oğlak erkeğini etkisi altına alır. Oğlak erkeğine bu özellikler çekici gelir ve aralarında bir ilişki başlar. 

Terazi Burcu 

Terazi kadınları son derece nazik ve hassastır. Duygularını kontrol etmekte güçlük çeken terazi burcu kadını aşka aşık. Romantik erkekleri çok sever, kendine değer veren insanlar ile bir ömür boyu mutlu olabilir. Pozitif ve mutlu olmak onların doğasında var negatif enerjiden uzak durmaya çalışırlar. Son derece güzel gülebilen ve karşısındakini etkisi altına alabilen bir burçtur. Teraziler hayatlarında uyumu sever.

Uyumu sağlamayı başarırlar. Herhangi bir sorun ile karşılaştığında kendileri çözebilir. Başarılı erkeklerin arkasında terazi burcu bir kadını görebilmeniz mümkün. Evliliklerinde bir sorun yaşarlarsa bu sorunları alttan alırlar. Sorunları daha fazla büyütmek yerine sorunları minimuma çekmeye çalışırlar. Sürekli olarak çözüm odaklı düşünürler.  Terazi burcu kadını ile ikizler burcu erkeği de hiç anlaşamazlar. İkizler burcunun karakter yapısı terazi burcu kadınına terstir. 

2 21
Evlilikte En Uzun Süren Burçlar Belli Oldu! Bu Burçla Evli Olanlar Çok Şanslı 37

Boğa Burcu

Boğa burcu kadınları oldukça özverilidir. Eşlerine olması gereken değerden çok daha fazlasını verirler. Oldukça zeki insanlardır eşleri ile daha yüksek düzeylerde iletişim kurmayı isterler. Her şeyin mükemmel olmasını isterler. Fiziksel memnuniyet, ilişkiden istenilen en önemli şey değildir.

Daha çok duygulara önem verirler. Zihinsel olarak uyum içerisinde olmak onları çok daha memnun eder. Boğa burcu kadını da erkeği de biraz kıskançtır. İlişkilerine bu yönden zarar gelebilir, ancak her iki burçta kendini törpülerse ortada herhangi bir sorun kalmaz. Birbirlerini seviyorlarsa her şeyi tolere edebilirler. 

Kova Burcu 

Kova kadınları biraz tahrik edicidir. Partnerini tahrik etmeyi severler. Can sıkıntısından nefret ederler, canları sıkıldığında kendilerine eğlenecek bir yer bir olay bulurlar. Akıllı ve yaratıcı davranırlar. Partnerlerine de bu pozitif enerjileri geçer. Yapamadıkları ve beceremedikleri tek olay durgun bir ilişkidir. Durgun ilişki insanları değiller, sürekli olarak eğelenecek bir mekân bir insan bir olay bulurlar.

 Partnerimizi seçerken ilk önce fiziksel özelliğine daha sonra ise mesleğine duygularına, yaşam tarzına dikkat ederler. İnsanlar eş seçerken daha çok dikkat etmeye çalışıyorlar. Burada burçların etkisi çok büyük kişilerin karakteristik özellikleri ile insanları bu şekilde tanıyabiliyoruz. 

Oğlak Burcu

Oğlakların geleneksel bir yapısı vardır. Geleneklere ve göreneklerine düşkündürler. Yapıları gereği tam bir evlilik insanı bu burç oldukça sempatik bir burçtur. Karşısındakini çok düşünür. Atraksiyonu sevmez, tek eşlilik konusunda oldukça kararlıdırlar sevdiklerini kırmaz ve üzmezler. Bunun için ekstra bir çaba sarf ederler. Hayata geliş amaçları güzel bir aile kurmaktır. 

Koç Kadını 

Koç burcu kadını özgürlüğüne oldukça düşkün bir burçtur. Kadınları oldukça asi olurlar cesur ve ateşli olan koç burcu herkesle uyum sağlayamaz ama uyum sağladıkları burçlar ile çok iyi anlaşırlar, çok mutlu olurlar. Oldukça dengeli ve mantıklı bir burçtur. Hayatın karşısına çıkardığı zorluklar ile başa çıkmaya çalışırlar. Enerjileri oldukça yüksektir. 

Uyumlu Burçlar 

Yengeç burcu erkeği koç kadının enerjisi yengeç burcu erkeğini etkisi altına alır. Koç kadının karmaşıklığı yengeç burcu erkeğini etkiler. 

Balık burcu erkeği koç kadınının hislerine son derece önem verir. Güvenilir ve sadık olan balık burcu ile koç kadınını etkisi altına alır. 

Uyumsuz oldukları burçlarda var ikizler burcu erkekleri ile iyi anlaşmazlar. İkizlerin gel gitli hareketleri onları oldukça yorar ve zor bir duruma sokar. Bu yüzden ikizler burcundan oldukça uzak durmaya çalışırlar. İkizler burcunun tutkulu hali tavrı başlarda iyi gelebilir ancak buna inanmaz ve kanmazlar koç kadını fazla ateşli ikizler erkeği de fazla akılcıdır.

 Bu yüzden fazla anlaşmazlar. Aslan burcu erkeği ile koç burcu kadını da iyi anlaşmazlar. İkisi de oldukça baskın karakterdedirler. Aslan burcu erkeği özgürlüğüne fazla düşkün koç burcu kadını ise güçlü ve hükmedici olur. İkisi de hükmetmeyi sevdiği için evliliklerinde baskın olma sorunları meydana gelir. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir