Elektrikli Saç Şekillendirici Modelleri ve Önerileri Nelerdir?


0

Kadınların vazgeçilmez ev aletlerinden biri de saç şekillendiricilerdir. Kadınlar sadece sosyal hayatlarında değil evlerinin içerisinde bile güzel görünmek isterler saçlar da bir kadını olduğundan daha havalı ya da güzel gösterebilecek şekillere girebilmektedir.

Geçmişte daha yaygın olan saç şekillendirme için kuaföre gitme durumu günümüzde yerini neredeyse tamamen saç şekillendiricilere bıraktı. Çoğunlukla yoğun iş temposunda çalışan kadınlar saçlarını şekillendirmek için kuaföre gitmeye zaman bulamadıklarından bunun yerine saç şekillendiricileri tercih edebilmektedir.

Saçlarınızı Havalı ve Bakımlı Bir Görünüme Kavuşturabilmek Çok Kolay

Hem kullanılışı hem uygulaması çok kolay olan saç şekillendirici cihazlarla saçlarınızı havalı ve bakımlı bir görünüme kavuşturabilmek çok kolaylaşır. Saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebileceğiniz pek çok ürün mevcuttur. Elektrikli saç şekillendirici modelleri ve önerileri nelerdir? Bunlardan biri kıvırcık, dalgalı, düz saçlı her kadının tercihi olan saç düzleştiricileridir. 

Eğer saç tipiniz kıvırcık ve kalın ise titanyum kaplamalı saç düzleştiricileri kullanabilirsiniz. Titanyum plakalı saç düzleştiricilerde ısı çok daha geniş bir alana yayılıp çabuk üretildiği için zor saçları kısa sürede düzleştirebilmek mümkün hale gelmektedir. Bir saç düzleştiricisi önerisi olarak Philips Straight Vivid Ends Care saç düzleştirici cihazı verebiliriz. Çünkü saçları sadece düzleştirmekle kalmıyor aynı zamanda keratin özelliği ile saçları besliyor.

Saç Tipinize Uygun Saç Şekillendirici Seçmelisiniz

Saç için kullanılan her cihaz, her saç tipine hitap etmeyebileceğinden saç tipinize uygun şekillendirici seçmelisiniz. Bir saç şekillendiriciden en yüksek verimi almanın ilk şartı budur. Eğer ince telli zayıf saçlarınız varsa saçlarınızı lazer metodu ile güçlendirmeyi sağlayan ve aynı zamanda saçlarınızı dolgunlaştırma etkisi olan Hairmax LaserBand 82’ Laser Hair Regrowth System cihazını kullanmak faydalı olacaktır.

Ayrıca Buna Bakın  Egzersiz ile Göğüs Büyütmek ya da Küçültmek Mümkün Mü?

Saç maşaları saçların havalı görünmesinin en alternatif yollarından biridir. Gün boyu bozulmayan dolgun buklelere saç maşaları sayesinde sahip olabilmeniz mümkündür. Öneri olarak, Remington Proluxe 32 mm saç maşası bu niteliklere sahip bir cihazdır. Buna ek olarak eğer görkemli ve iri dalgalar istiyorsanız Remington’un Mineral Glow saç maşasını kullanabilirsiniz. 

Saçlarınıza zarar vermeden şekillendirmenin bir yolu da saç şekillendirme etkisine sahip elektrikli taraklardır. Dyson Airwrap saç şekillendirici ile saçlarınıza hiç zarar vermeden saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Dyson Airwrap saç şekillendirici saçlarınızı hava ile şekillendirmektedir. Bukle yapmak, saç düzleştirmek ya da dalgalı saçlar için farklı farklı pek çok başlığı olan cihaz harika alternatiflerden biridir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.