Elektrikli Saç Şekillendirici Modelleri ve Önerileri Nelerdir?


Kadınların vazgeçilmez ev aletlerinden biri de saç şekillendiricilerdir. Kadınlar sadece sosyal hayatlarında değil evlerinin içerisinde bile güzel görünmek isterler saçlar da bir kadını olduğundan daha havalı ya da güzel gösterebilecek şekillere girebilmektedir.

Geçmişte daha yaygın olan saç şekillendirme için kuaföre gitme durumu günümüzde yerini neredeyse tamamen saç şekillendiricilere bıraktı. Çoğunlukla yoğun iş temposunda çalışan kadınlar saçlarını şekillendirmek için kuaföre gitmeye zaman bulamadıklarından bunun yerine saç şekillendiricileri tercih edebilmektedir.

1 9
Elektrikli Saç Şekillendirici Modelleri ve Önerileri Nelerdir? 37

Saçlarınızı Havalı ve Bakımlı Bir Görünüme Kavuşturabilmek Çok Kolay

Hem kullanılışı hem uygulaması çok kolay olan saç şekillendirici cihazlarla saçlarınızı havalı ve bakımlı bir görünüme kavuşturabilmek çok kolaylaşır. Saçlarınızı kolaylıkla şekillendirebileceğiniz pek çok ürün mevcuttur. Elektrikli saç şekillendirici modelleri ve önerileri nelerdir? Bunlardan biri kıvırcık, dalgalı, düz saçlı her kadının tercihi olan saç düzleştiricileridir. 

2
Elektrikli Saç Şekillendirici Modelleri ve Önerileri Nelerdir? 38

Eğer saç tipiniz kıvırcık ve kalın ise titanyum kaplamalı saç düzleştiricileri kullanabilirsiniz. Titanyum plakalı saç düzleştiricilerde ısı çok daha geniş bir alana yayılıp çabuk üretildiği için zor saçları kısa sürede düzleştirebilmek mümkün hale gelmektedir. Bir saç düzleştiricisi önerisi olarak Philips Straight Vivid Ends Care saç düzleştirici cihazı verebiliriz. Çünkü saçları sadece düzleştirmekle kalmıyor aynı zamanda keratin özelliği ile saçları besliyor.

Saç Tipinize Uygun Saç Şekillendirici Seçmelisiniz

Saç için kullanılan her cihaz, her saç tipine hitap etmeyebileceğinden saç tipinize uygun şekillendirici seçmelisiniz. Bir saç şekillendiriciden en yüksek verimi almanın ilk şartı budur. Eğer ince telli zayıf saçlarınız varsa saçlarınızı lazer metodu ile güçlendirmeyi sağlayan ve aynı zamanda saçlarınızı dolgunlaştırma etkisi olan Hairmax LaserBand 82’ Laser Hair Regrowth System cihazını kullanmak faydalı olacaktır.

Saç maşaları saçların havalı görünmesinin en alternatif yollarından biridir. Gün boyu bozulmayan dolgun buklelere saç maşaları sayesinde sahip olabilmeniz mümkündür. Öneri olarak, Remington Proluxe 32 mm saç maşası bu niteliklere sahip bir cihazdır. Buna ek olarak eğer görkemli ve iri dalgalar istiyorsanız Remington’un Mineral Glow saç maşasını kullanabilirsiniz. 

3 8
Elektrikli Saç Şekillendirici Modelleri ve Önerileri Nelerdir? 39

Saçlarınıza zarar vermeden şekillendirmenin bir yolu da saç şekillendirme etkisine sahip elektrikli taraklardır. Dyson Airwrap saç şekillendirici ile saçlarınıza hiç zarar vermeden saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Dyson Airwrap saç şekillendirici saçlarınızı hava ile şekillendirmektedir. Bukle yapmak, saç düzleştirmek ya da dalgalı saçlar için farklı farklı pek çok başlığı olan cihaz harika alternatiflerden biridir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir