Burun Estetiği Ameliyat Fiyatları Ortalama Ne Kadar?


Burun esteti ameliyatı kişilerin burnunda oluşan problemler içim tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Kişilerin burnunda bulunan kemik, kıkırdak problemleri ve şekil bozukları kişiyi bu tedaviye mecbur kılar. Kemik ve kıkırdak gibi sorunlara yol açan sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılan bu yöntemin bir diğer adı ise Rinoplasti tedavisidir.

Kişinin yüz bölgesinde bulunan ve son derece dikkat çeken organlardan olan burnun yapısında, şeklinde veya içeri kısımda herhangi bir sorun olması kişiyi her bakımdan son derece olumsuz etkiler. Meydana gelen şekil bozukları kişinin sosyal ve estetik görüntüsünü son derece olumsuz etkilerken aynı zamanda özgüven eksikliğini de beraberinde getirir. Psikolojik sorunlara kadar ilerleyen bu sorunla baş etmek, burun estetik ameliyat tedavisi ile mümkün olur.

Burun Estetiği Ameliyatı Fiyatları

Bu özelliklere sahip olan tedaviye ihtiyaç duyan kişilerin merak ettiği bir konu ise fiyattır. Burun estetik ameliyat tedavisi olacak kişiler öncelikle deneyimli ve tecrübeli bir doktor adayı bulmalıdır. İyi bir doktor her daim iyi bir tedavi anlamına gelir. Aksi takdirde kişinin tedavisi ve sağlığı son derece olumsuz etkilenebilir. İstenilen özellikleri taşıyan doktor adayları bulunduktan sonra aralarından en uygun fiyat garantisi sunan tercih edilir. Böylelikle kişi hem en iyi doktorlardan kaliteli hizmet almış olup hem de bunu en uygun fiyata getirir.

Fiyatı etkileyen bir diğer faktörler ise kişinin tercih etmiş olduğu klinik seçimi, kişinin burun yapısı ve durumuna göre belirlenen tedavi yöntemi ve bu yöntemlerin seans sayısıdır. Fiyat konusunda bu etkenlere de son derece dikkat edip burun estetik ameliyat işlemini daha da uygun fiyata getirmeniz mümkün olabilir.

Ayrıca Buna Bakın  Ombre Saç Nedir Nasıl Yapılır?

Burun Estetik Ameliyatı Nasıl Yapılır

Burun estetik ameliyatı ile kişilerin yüzlerinde estetik görüntü vermeyen burun yapısı düzenlenir. Eğer sorun burun içinde ise ve kişi nefes almada zorluk yaşıyor ise bu akciğerin sertleşmesine neden olur. Bununla birlikte az miktarda alınan oksijen kişinin uyku düzenini bozar ve kişinin kendini halsiz ve yorgun hissetmesine neden olur.

Burun estetik ameliyat işlemi  genellikle iki farklı şekilde yapılır. Açık burun ameliyatı ve kapalı burun ameliyatı olarak iki farklı şekilde bulunan yöntemlerden açık ameliyat daha ileri seviyede bulunan kemik ağrıları ve burun ucu gibi rahatsızlıkları tedavi etmek için tercih edilir. Açık burun ameliyat tedavisinde kişinin burun içindeki kemik ve kıkırdakların görünümü sağlanır. Aynı zamanda burun ucu kaldırılır ve kıkırdakların üzerleri açılır.

Açık burun estetik tedavisinde kişinin burnunda bulunan kemik eğrilikleri ve kıkırdak sorunları ortadan kalkar. Kapalı estetik ameliyat işlemi ize izsiz bir tedavi olup burun küçültme ve aynı zamanda kemik yapılarınım düzeltilmesi için tercih edilir. Kapalı burun estetik ameliyatında kişinin burun içine kesikler atılır ve genel anestezi uygulanır.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.