14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Özel Hediye Önerileri


Her sene 14 Şubat’ta kutlanan sevgililer günü heyecanı kadın erkek herkesi sarar. Sevenler bu özel günü nerede, nasıl ve hangi hediyelerle kutlayacaklarını mutlaka merak etmektedirler. Bu tatlı heyecanın temel nedenlerinden biri de Sevgililer Günü hediyesi olarak ne alacağınız konusunda kararsız kalmanızdır. Sevgiyle baktığınız ve büyük bir sevgiyle bağlandığınız sevdiklerinize özel bir Sevgililer Günü hediyesi nedir?

Hayallerin Ötesinde Hediyeler

Sevgililer Günü’nde hayal edebileceğiniz en iyi hediye. Bu bir çiçek! Aslında bir arkadaşına çiçek vermek bu özel günde birçok kişinin aklına gelen ilk hediyedir. Sevgililer Günü’nde arkadaşlara çiçek vermek neden bir standart haline geldi? Çiçekler, sevginin ve güzelliğin en güzel armağanıdır. Yine çiçekler, hem aşk hem de kadınla özdeşleştirilen hediyelerdir. En popüler 14 Şubat hediyelerinin başında her zaman olduğu gibi çiçekler önce gelir. Ama bu geleneği size farklı hediyelerle çeşitlendirmenin zamanı gelmedi mi?

3
14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Özel Hediye Önerileri 37

14 Şubat Sevgililer Günü’nde önce sevdiklerinize güzel bir buket hazırlayın! Siz de bu romantik jesti çeşitli hediyelerle unutulmaz kılabilirsiniz! 14 Şubat Sevgililer Günü’nü başka bir hediye seçerek en unutulmaz gün haline getirebilirsiniz. Her zamankinden daha fazla ve klasik olmayan kadın ve erkekler için kaliteli, özgün, romantik ve çok güzel Sevgililer Günü hediyeleri için işte detaylar! 

2
14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Özel Hediye Önerileri 38

Romantik Kar Küreleri 

Nostaljik oyuncaklar, dekoratif takılar ve süs eşyaları her zaman kadınların ilgi odağında! Hele bir kar küresinde sevgilileriniz, içerideki kar taneleri sallanırken hafifçe savrulunca hayallere dalacak. 14 Şubat’ta kız arkadaşınıza bu nostaljik ürünle süper romantik bir Sevgililer Günü hediyesi verebilirsiniz. Büyük bir kar küresinde aşağıdaki tepeyi çevirerek müzik çalabilirsiniz. Şık ve kaliteli malzemelerden üretilen kar küresi 14 Şubat için uygundur.

Kömür Efektli Kanvas Tablo Hediyesi 

En önemli şey, Sevgililer Günü’nün ruhunu ve anlamını anlamaktır! Çünkü “aşk ve aşk” hayatın merkezidir. Hayattan sevgiyi çektiğin zaman arkanda asla yaşamak istemediğin karanlık ve çorak bir dünya bırakırsın! Böyle yerlerde artık insan olmaktan ve insan olmaktan söz edemeyiz! Bu nedenle sevgilinize adanan 14 Şubat Sevgililer Günü, sevgiye değer özel kişiyi asla sevgisiz bırakmayın ve onlara iyi bakın! 

İsimli Vosvos Hediyesi

Tüm çarpıcı görünümleri ve şirinliği ile bir tabelada adınızın yazılı olduğu kişiselleştirilmiş bir Vosvos oyuncak araba, arkadaşlarınıza verebileceğiniz en iyi hediyelerden biridir. Bayanlar için pembe ve erkekler için lacivert olmak üzere iki hediye, vosvo çiftler halinde özellikle adınıza özel olarak sipariş edilir. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde erkeklerle ne yapılır diye merak edenler için iki parçalı Vosvos oyuncakları harika bir hediye seçeneği! 

İstiridye Gümüşünden Yapılmış Hakiki İnci Kolye 

Sevgilin, karısı ve gezegendeki bir başka eşsiz insan gibidir. Hediye fikirlerinden biri olan bu kolye, sevdikleriniz için hak ettiğiniz değeri gösteren romantik bir Sevgililer Günü hediyesi. Çarpıcı şıklığı ve özel hediye paketi ile hakiki istiridye incili gümüş zincir sevgiliniz için en güzel Sevgililer Günü hediyesi. İstiridye’nin Gerçek İnci Gümüş Kolye, parlak ve şık doğal incilerle vücut buluyor ve kız arkadaşınızı bulutların üzerinde giymenize olanak tanıyor. 

Aşk Sepeti 

Yanınıza şirinlikle gölge bile düşüremeyen kız arkadaşınıza ancak şirin ve romantik bir hediye sepeti yakışacaktır. Sevgililer Günü’ne özel gül yaprakları, kalp süsleri ve birçok romantik hediyeden oluşan sevgililer günü hediyesi sepeti ile sevdiklerinize eksiksiz bir aşk sepeti verebilirsiniz. Tül ve kurdeleye sarılı beyaz hasır sepet üzerine “Seni Seviyorum” yazan sevgi dolu bir ürün, Sevgililer Günü için en güzel hediyelerden biridir. Sevgililer Gününe Özel Romantik Aşıklar Hediye Sepeti içerisinde 2 adet peluş ayıcık anahtarlık, üzerinde “Seni Seviyorum” yazılı kırmızı bir yastık, “Seni Seviyorum” yazılı 5 adet sütlü çikolata ve bir adet kırmızı LOVE oyuncak ayı mumu bulunmaktadır.   

Taşa Baskı Hediyesi

Aşk demeyi zor bulanlar için işte o özel Sevgililer Günü fotoğraf taş baskısı! Beyaz zemin üzerine kalp ağacı, sağ kalpte fotoğrafın ve altta senin adın olan özel bir Sevgililer Günü fotoğraf taş baskısı ile sevdiklerinize kalıcı ve ömür boyu sürecek bir Sevgililer Günü hediyesi verin. Destekleyici ayakları sayesinde her yerde sergilenebilen Sevgililer Günü Özel Fotoğraf Taş Baskısı, taş gibi bir sevgiyi gözler önüne seriyor.

1
14 Şubat Sevgililer Günü İçin En Özel Hediye Önerileri 39

“Seni Seviyorum” Yazan Büyülü Bir Çiçek 

Sevimli kurdeleler, sevgi dolu mesajlar ve göz alıcı saksılarla bu büyülü çiçeğe bayılacaksınız. Aşk bu çiçeğin yapraklarında açar. Birkaç günlüğüne çömleğe toprak dökerler ve mucizevi bir şekilde çömleğin içinde “Seni Seviyorum” yazısı filizlenir. Bu nadir hediyeyi 14 Şubat’tan en az bir hafta önce satın alın ve sulamaya başlayın. Yazıyı gördüğünüzde güzel bir hediye paketine dönüştürün ve sevgilinize verin. Kesinlikle çok etkileyici bir hediye olacak.

LED Işıklı Özel Figürler

Birbirinden farklı resimli ve güzel sözlü LED ışıklı hediye figürlerini de seçenekleriniz arasına alabilirsiniz. Sevgilinize verdiğiniz değer bir hediye ile ölçülemez belki ama onu mutlu etmeye yeter.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir